RockShox BoXXer Select Charger 3.2 RC D2 29" amortizirana vilica, 200 mm, offset 52 mm, Black
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Suspenzijska vilica RockShox BoXXer Select donosi provjerene tehnologije iz svijeta spustovnog natjecanja u pristupačnijoj varijanti, ali bez kompromisa u performansama. Posebno je dizajnirana za kotače od 29 inča, ima hod od 200 mm i offset od 52 mm. Koristi zračnu oprugu LinearXL, koja pruža konzistentan rad s osjetljivim početkom, podrškom u srednjem dijelu hoda i učinkovitim prigušivanjem udaraca za maksimalnu kontrolu. Za optimalno prigušivanje brine se Charger 3.2 RC s jednostavnim podešavanjem kompresije i neovisnog povrata, što osigurava izvrsnu funkciju za natjecateljsku i park vožnju.
- Zračna opruga LinearXL
- Prigušivanje Charger 3.2 RC
- Nova grafika s minimalističkim dizajnom
- SKF brtve za prašinu s niskim trenjem
- Mazivo Maxima SG920 za smanjenje ukupnog trenja
- Kompatibilnost s produženim blatobranom na vijke
| Boja | crna |
| Hod vilice | 200 mm |
| Vrsta osi | fiksna „super boost“ |
| Vrat vilice | ravni 1 1/8" |
| Pomak | 52 mm |
| Veličina kotača | 29" |
| Patrona za prigušivanje | Charger 3.2 RC |
| U pakiranju | blatobran na vijke, Bottom Tokens, niska kruna, visoka kruna, jež, Maxle Stealth os |
| ID porizvoda | 386927 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena