RockShox Lyrik Ultimate RC2 C3 Boost 29" odpružená vidlica, 150 mm, červená
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox Lyrik Ultimate RC2 C3 Boost 29" odpružená vidlica
Ultimátna vidlica Lyrik Ultimate Charger 2.1 RC2 prispôsobená pre potreby enduro aj e-MTB jazdcov.| Boja | crvena |
| Hod vilice | 150 mm |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Primjena | Enduro, e-MTB |
| Veličina u inčima | 29" |
| Sustav ovjesa | DebonAir |
| Sustav prigušenja | Charger 2.1 RC2 |
| Mogućnost podešavanja | Extl begin stroke rebnd, low speed comp, high speed comp |
| Zaključavanje | s krune |
| Materijal unutarnjih nogu | magnezij |
| Materijal vanjskih nogu | aluminij |
| Stup | tapered |
| Pričvršćivanje kočnice | Post Mount |
| Sadržaj pakiranja | vilica, blatobran, 2 bottomless tokena, jež i kruta osovina Maxle Stealth |
| Osovina | 15x110 mm Boost kruta |
| ID porizvoda | 199810 |
prosim kolko ma ta vidla ofset dakujem, 199810,199811 dakujem.
Ahoj,
ID: 199810 - offset 51 mm
ID: 199811 - offset 42 mm.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena