RockShox SID SL Select Charger RL 3P Remote 29" amortizirana vilica, 100 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox SID SL Select Charger RL 3P Remote 29" ovjesna vilica
Cross-country nije kompliciran, a SID SL Select nudi izravnu trkaću brzinu u dosad najlakšoj konstrukciji RockShox. Prigušenje Charger XC sada ima trostruko podešavanje kompresije (3P): kruti zaključani položaj, popustljivi otvoreni položaj i učinkoviti položaj Pedal - to je vaš izbor.|
Charger XC prigušenje nudi tri položaja kompresije: otvoreni, pedal ili čvrsti - zaključani
|
|
Maxima Plush Dynamic Suspension Lube smanjuje trenje, traje dulje i poboljšava performanse ovjesa
|
|
Provjerena konstrukcija s promjerom unutarnjih nogu od 32 mm usmjerena na lakoću za klasične XC bicikle
|
| Boja | crna |
| Hod vilice | 100 mm |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Prigušenje | Charger XC |
| Podešavanje amortizera | Daljinsko upravljanje ili podešavanje na kruni |
| Ovjes | DebonAir+ |
| Veličina kotača | 29” |
| Pomak vilice | 44 mm (29”) |
| Težina | 1 512 g |
| Maks. širina gume | 60 mm |
| Maks. promjer kočionog diska | 200 mm |
| Pričvršćivanje kočione čeljusti | Direct Mount (min. 160 mm) |
| Vrat vilice | Konusni (1 1/8 - 1.5) |
| ID porizvoda | 233823 |
Dobrý deň, je súčasťou balenia aj ovládanie - páčka? Ak nie, ktorá je v ponuke je kompatibilná pre 3 polohy? Ďakujem,
Dobry den,
packa sucastou dodavaneho setu nie je.
Pouzit mozete TwistLoc packy: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/prislusenstvo/nahradne-diely/rockshox-twistloc-ultimate-otocne-ovladanie-tlmenia-lave-3-polohove-p233830.html (ovládanie je dodávané vrátane gripov na ľavú aj pravú stranu).
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena