RockShox ZEB Select Delta RC B1 29" amortizirana vilica, offset 44 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox ZEB Select Delta RC B1 29" ovjesna vilica
Ovjesna vilica RockShox ZEB Select Delta RC dizajnirana je za najteže terene i spremna je za svladavanje zahtjevnih izazova. S vilicom ZEB dobivate savršenog suputnika koji će vas brzo dovesti na vrh brda i istovremeno vam omogućiti da bez kompromisa uživate u spustu. Novo razvijena zračna opruga LinearXL nudi iznimno osjetljiv rad od prvog milimetra, pruža nevjerojatnu podršku u srednjoj fazi hoda i savršeno je kontrolirana prema kraju hoda s čvrstim graničnikom. Novo dizajnirani prigušivač Delta RC ima širok raspon podešavanja i savršeno je usklađen sa zračnom oprugom LinearXL, što jamči glatki i tihi rad. Intuitivni kompresijski regulator lako je dostupan na kruni vilice, dok se povrat podešava s donje strane. Nakon pravilnog podešavanja ostaje samo jedno: potpuno krenuti nizbrdo.|
Zračna opruga LinearXL za uglađen i kontroliran rad
|
|
Prigušenje Delta RC s podesivim povratom i niskobrzinskom kompresijom
|
|
Tehnologija ButterCups za smanjenje vibracija
|
|
Tlačni sigurnosni ventili
|
|
Mogućnost individualne prilagodbe progresivnosti opruge pomoću tokena
|
|
Integrirani nosač za kratki blatobran (nije uključen)
|
|
SKF brtve s iznimno niskim trenjem jamče dugotrajne performanse i minimalno trošenje
|
| Boja | crna |
| Hod vilice | 160 mm, 170 mm, 180 mm |
| Vrsta osi | fiksna „boost” |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Promjer kotača | 29" |
| Težina | 2 550 g |
| Pomak | 44 mm |
| Dimenzija osovine | 15x110 mm |
| Prigušenje | Delta RC |
| Prigušenje | LinearXL |
| Maks. širina gume | 74.5mm |
| Kontrola | na kruni vilice |
| Mogućnosti podešavanja | odskok, niskobrzinska kompresija, karakteristike opruge tokenima |
| Promjer unutarnjih nogu | 38 mm |
| Prikladno za e-bicikl | Da |
| Min./maks. veličina kočionog diska | 200 mm/220 mm |
| ID porizvoda | 395686 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena