PRO PLT Compact Ergo upravljač, Ø-31.8 mm
PRO PLT Compact Ergo upravljač
Ergonomski oblikovan cestovni upravljač PRO.|
Upravljač je izrađen od aluminijske legure AL2014, koja dobro apsorbira vibracije
|
|
Utor na dnu za uredno i udobno vođenje kablova
|
|
Ergonomski oblikovan gornji dio za veću udobnost
|
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Promjer | 31.8 mm |
| Širina volana | 380 mm, 400 mm, 420 mm, 440 mm, 460 mm |
| Drop | 115 mm (360 mm, 380 mm), 120 (400 mm, 420 mm), 125 (440 mm). 125 mm (460 mm) |
| Doseg | 70 mm (360 mm, 380 mm, 400 mm), 75 mm (420 mm, 440 mm, 460 mm) |
| Flare | 4° |
| Backsweep | 5° |
| Nagib prema dolje | 4° |
| Težina | od 255 g |
| ID porizvoda | 331261 |
Varijanta PRO PLT Compact Ergo riadidlá, Ø-31.8 mm
dobry den, potreboval by som tieto riadidla v rozmere 380mm, budu niekedy dostupne? dakujem, M.
Dobrý deň,
ďalšie naskladnenie bude po 28.02.2026.
Stačí si pridať danú verziu do Wishlistu - následne Vám príde upozornenie.
Varijanta PRO PLT Compact Ergo riadidlá, Ø-31.8 mm
Hello, can I order the 400 mm version ?
Hello,
unfortunately this version is currently sold out at the supplier.
Will be in stock after 11/11/2025
Nepoštivanje uputa može dovesti do ozbiljnih ozljeda. Nakon nesreće / udara, zamijenite proizvod. Za smanjenje promjera vrata vilice koristite samo podloške koje ste dobili s proizvodom. Nikada ne koristite mazivo na vijcima ili steznim površinama. Uvijek koristite preporučeni moment pritezanja naveden u uputama za montažu ili na proizvodu. Nemojte koristiti ovaj proizvod u kategoriji koja nije namijenjena (npr. za cestovne bicikle ili MTB). Nemojte koristiti MTB upravljač u kombinaciji s nastavcima za upravljač. Nemojte koristiti nastavke koji premašuju preporučeni moment pritezanja od 6 Nm. Važno: Pažljivo pročitajte upute proizvođača svih dodatnih komponenti (kao što su ručica kočnice, ručica mjenjača itd.) prije nego što ih upotrijebite na proizvodu. Redovito provjeravajte jesu li vijci i dalje zategnuti prema specifikaciji. Informacije o pravilnoj montaži potražite u uputama za instalaciju isporučenim s proizvodom.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta PRO PLT Compact Ergo riadidlá, Ø-31.8 mm
Hoci je to naozaj subjektívne, tieto riadidlá sú pre mňa 100% fit. Tops sú ergonomicky sploštené, to znamená väčšia tlaková plocha na dlane – takže menší pocit tlaku na citlivé časti ruky. Vybral som si 38 cm šírku, kde je reach len 70 mm – oproti iným riadlám, ktoré mávajú štandardne 80 mm reach je to ďalší upgrade, ktorý mi vyhovuje. Nemusel som meniť predstavec, riadenie nie je chaotické, ale stále stabilné a úchop na hoods je prirodzenejší, keďže je bližšie. Drops pri menších riadidlách je len 115 mm, takže sa mi otvoril nový úchop, ktorý som predtým kvôli veľkému dropu skoro vôbec nepoužíval. Vďaka týmto riadidlám mám oveľa lepší pocit z jazdy už od prvého osadenia.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta PRO PLT Compact Ergo riadidlá, Ø-31.8 mm
Dobre sa dzia v ruke
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original