Leatt Launch Control 4.0 upravljač Ø-35 mm/800 mm, blast black
Leatt Launch Control 4.0 upravljač
Aluminijski upravljač Leatt Launch Control 4.0 Ø 35 mm/800 mm s usponom od 35 mm namijenjen je vozačima koji zahtijevaju visoku razinu kontrole i izdržljivosti tijekom agresivne vožnje. Materijal 2014 s promjenjivom debljinom stijenke fleksibilno filtrira udarce, zadržavajući nisku težinu i precizno upravljanje čak i pri promjeru pričvršćivanja od 35 mm. Ergonomski kut od 9° unatrag i 5° prema gore podupire prirodan položaj zapešća i laktova, što donosi sigurnost u strmim i tehničkim dionicama.|
Materijal aluminij 2014 promjenjive debljine
|
|
Pogodno za agresivnu vožnju po strmom i tehničkom terenu
|
|
Laserski ugravirane oznake za poravnavanje i obrezivanje upravljača
|
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Promjer | 35 mm |
| Širina volana | 800 mm |
| Visina upravljača | 38 mm, 53 mm, 68 mm |
| Težina | cca 350 g |
| Zavoj unatrag | 9° |
| Doseg | 5° |
| Certifikacija | EFBE TRI-TEST EPAC GRAVITY CAT 5 |
| ID porizvoda | 398579 |
Ahoj, aký je vnútorný priemer riadidiel na koncoch? Chcem tam osadiť gripy s náradím.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena