Leatt Launch Control 6.0 upravljači + gripovi ReaFlex, Ø-31,8 mm, 800 mm, blast silver
Leatt Launch Control 6.0 upravljač + ReaFlex ručke
Set upravljača i ručki Leatt Launch Control 6.0 kombinira ultra čvrsti aluminijski upravljač od legure 7050 s ručkama ReaFlex koje apsorbiraju vibracije. Upravljač je dizajniran za smanjenje umora ruku i pritiska u ramenima, što je čest problem kod krutih upravljača. Površinska obrada upravljača je kombinacija pjeskarenih i poliranih područja, uključujući prednje i gornje središnje vodilice, koje olakšavaju poravnavanje predstavca i skraćivanje na željenu duljinu.|
Ručke ReaFlex 6.0 s gelom koji apsorbira energiju, smanjuje vibracije i umor ruku
|
|
Izrađen od aluminija 7050 za optimalnu ravnotežu čvrstoće, težine i izdržljivosti
|
|
Optimizirana debljina stijenke za smanjenu težinu i bolju podatnost
|
|
Super široká upínacia plocha (100 mm) kompatibilná s akýmkoľvek predstavcom
|
|
Prednje i gornje središnje vodilice za jednostavno podešavanje predstavca i skraćivanje
|
| Boja | blast silver |
| Materijal | aluminij |
| Promjer | 31.8 mm |
| Širina volana | 800 mm |
| Visina upravljača | 23 mm / 38 mm |
| Težina | 284 g (volan), 106 g (gripovi) |
| Zavoj unatrag | 9° |
| Mogućnost skraćivanja | Da |
| ID porizvoda | 398575 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena