Race Face Next R riadidlá Ø-35 mm/800 mm, zdvih 35 mm, karbón
Race Face Next R riadidlá Ø-35 mm / 800 mm, zdvih 35 mm
Riadidlá Next R majú 800 mm prvotriedneho jednosmerného karbónu s rovnakým tvarom ako aj model SixC od Race Face. DH pevnosť a hmotnosť ako stvorená pre Enduro. Môžete sa do nich skutočne oprieť.| Boja | crna |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer | 35 mm |
| Širina volana | 800 mm |
| Zavoj unatrag | 8° |
| Savijanje prema gore | 5° |
| Težina | 215 g |
| Hod | 35 mm |
| Promjer | Ø - 35 mm |
| Materijal | karbon |
| Vhodné | Aggressive Trail / AM / Enduro |
| ID porizvoda | 107335 |
Vedeli by ste mi overiť o aký rise ide? Podľa stránok výrobcu sa vyrábajú iba v 10, 20 a 35mm rise prevedení. Dakujem
Dobrý deň,
Preveríme u dodávateľa či sa len jedná o chybu v popise.
Dobrý deň,
Rise je 35mm, dodávateľ mal chybný popis.
Ďakujem za odpoveď, vedeli by ste ich objednať aj vo verzii zdvihu 20mm?
Dobrý deň,
Dostupnosť preveríme u dodávateľa.
Dobrý deň,
Riadítka sú dostupné na sklade u dodávateľa a cena je 128 EUR. Ak máte záujem tak napíšte do poznámky k objednávke že ich chcete objednať - ID produktu 65738. Ak iný tovar objednávať nechcete tak napíšte na [email protected]
Dobrý deň,
Dajú sa tieto riadidlá skrátiť na 760 mm ?
Dobry den,
ano, max. skratenie ake vyrobca odporuca je na sirku 750 mm.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Pri jazde mam ovela komfortnejsi pocit oproti hlinikovym riadidlam.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalSamozrejme vysoko hodnotim dizajn aj spracovanie.
skvelé rajdy ktoré slusne pruzia, + dobrá hmotnost. jediná nevýhoda, trosku pukaju aj po nanesení carbon gripera
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Daj preč ten carbon gripper.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
...ešte ma napadlo, či nie sú prasknuté. Aký máš predstavec?
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
problém odstránený, naopak osadený predstavec
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Tak to som rád.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
necitim rozdiel oproti seriovym hlinikovym ale vyzeraju super. je to len na image
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Kvalitné spracovanie, pekný dizajn. Som spokojný a odporúčam.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Kvalitné rajdy s pekným dizajnom a dobrou váhou
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
skvělé
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original