inov-8 TRAILTALON ZERO cipele, zelena
Muške trail tenisice za trčanje Inov-8 TRAILTALON ZERO dizajnirane su za prirodno slijetanje u mekšem i blatnjavom terenu. Nulti drop podržava prirodnu tehniku trčanja, a anatomski oblikovan gornji dio kopira oblik stopala, dok srednja širina pruža dovoljno prostora za prste. Superkritična pjena FLYSPEED™ Pro s dušikovim pogonom nudi visoki povrat energije i mekano, ali dinamično slijetanje, što nadopunjuje udobna BOOMERANG TPU podloga.
Čvrsto pojačanje pete od sintetičke kože povećava stabilnost, na primjer, u strmim spustovima, ušiveni jezik sprječava ulazak sitnih nečistoća, a gumena zaštita s zaštitom za palac povećava ukupnu izdržljivost cipele. Potplat s agresivnim uzorkom inspiriranim kozjim papcima ima kanale u čepovima za učinkovito odvodnjavanje vode, a smjesa G-GRIP s dodatkom grafena poboljšava prianjanje i trajnost u zahtjevnom terenu.
- Nulti drop za što prirodnije slijetanje
- Superkritična pjena FLYSPEED™ Pro s visokim povratom energije
- BOOMERANG TPU podloga za povećanu udobnost
- Anatomski oblikovan gornji dio sa srednjom širinom za slobodno kretanje prstiju
- Čvrsto pojačanje pete od sintetičke kože za bolju stabilnost
- Ušiveni jezik sprječava ulazak kamenčića i nečistoća
- Gumena zaštita i zaštita za palac za veću izdržljivost
- Agresivni uzorak potplata inspiriran kozjim papcima
- Kanali u čepovima za učinkovito odvodnjavanje vode
- Smjesa G-GRIP s grafenom za veće prianjanje i otpornost na habanje
| Spol | Muški |
| Boja | zelena |
| Materijal | sintetički materijal, guma |
| Sezona | Ljetni |
| Vodonepropusnost | ne |
| Uvezivanje | klasični |
| Pad | nula (0 mm) |
| Domet | neutralan |
| Amortizacija | srednji |
| Težina | 270 g |
| Visina amortizacije | srednja |
| Visina uzorka | 6 mm |
| Visina potplata | 25,5 mm |
| Gornjište | tekstil |
| Međupotplat | FLYSPEED PRO pjena |
| Potplat | G-GRIP grafenska guma |
| Širina | srednja |
| ID porizvoda | 391352 |
| UK | EU | US Muži | US Žene | Duljina stopala (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 2 | 3.5 | 19.6 |
| 2 | 34.5 | 3 | 4.5 | 20.5 |
| 3 | 35.5 | 4 | 5.5 | 21.6 |
| 3.5 | 36 | 4.5 | 6 | 22.0 |
| 4 | 37 | 5 | 6.5 | 22.5 |
| 4.5 | 37.5 | 5.5 | 7 | 22.9 |
| 5 | 38 | 6 | 7.5 | 23.3 |
| 5.5 | 38.5 | 6.5 | 8 | 23.7 |
| 6 | 39.5 | 7 | 8.5 | 24.2 |
| 6.5 | 40 | 7.5 | 9 | 24.6 |
| 7 | 40.5 | 8 | 9.5 | 25.0 |
| 7.5 | 41.5 | 8.5 | 10 | 25.4 |
| 8 | 42 | 9 | 10.5 | 25.9 |
| 8.5 | 42.5 | 9.5 | 11 | 26.3 |
| 9 | 43 | 10 | 11.5 | 26.7 |
| 9.5 | 44 | 10.5 | - | 27.1 |
| 10 | 44.5 | 11 | - | 27.5 |
| 10.5 | 45 | 11.5 | - | 27.9 |
| 11 | 45.5 | 12 | - | 28.4 |
| 11.5 | 46.5 | 12.5 | - | 28.8 |
| 12 | 47 | 13 | - | 29.2 |
| 13 | 48 | 14 | - | 30.1 |
| 14 | 50 | 15 | - | 30.5 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena