Topo Athletic Terraventure 5 ženske cipele, slate/blue
Topo Athletic Terraventure 5 ženske cipele
Najsvestraniji ženski trail model s niskim dropom s poboljšanom konstrukcijom za još veću izdržljivost i zaštitu u zahtjevnom terenu. Terraventure 5 je dizajniran kako bi pružio savršenu ravnotežu između osjećaja za teren i zaštite koja vam je potrebna na tehničkim trailovima.|
Novi gornji dio od izdržljive mreže s ciljanim ojačanjima za povećanu sigurnost i optimalnu prozračnost
|
|
Anatomski oblikovan vrh Roomy Toe Box omogućuje prstima da se prirodno rašire za bolju stabilnost i udobnost tijekom cijelog dana
|
|
Integrirana zaštitna ploča Forefoot Rock Plate u prednjem dijelu štiti stopalo od oštrog kamenja, krhotina i korijenja
|
|
Patentirana mješavina srednjeg potplata ZipFoam™ Midsole pruža osjetljivo ublažavanje koje zadržava svoju elastičnost tijekom cijelog životnog vijeka cipele
|
|
Legendarni potplat Vibram® Megagrip s nenadmašnom prianjanjem na mokrim i suhim površinama te izvrsnom trakcijom u tehničkom terenu
|
|
Cipela sadrži naše posebne držače na peti za brzo i sigurno pričvršćivanje gamaša za trčanje Topo
|
| Spol | Ženski |
| Boja | slate/blue |
| Materijal | sintetički materijal, guma |
| Sezona | Ljetni |
| Vodonepropusnost | ne |
| Uvezivanje | klasični |
| Pad | 3 mm |
| Domet | neutralan |
| Amortizacija | srednji |
| Težina | 238 g |
| Visina platforme | 22 mm (prst) 25 mm (peta) |
| ID porizvoda | 395067 |
Ženska obuća
| US | EU | UK | CM |
|---|---|---|---|
| 6 | 37 | 4 | 22.5 |
| 6.5 | 37.5 | 4.5 | 23 |
| 7 | 38 | 5 | 23.5 |
| 7.5 | 38.5 | 5.5 | 24 |
| 8 | 39 | 6 | 24.5 |
| 8.5 | 40 | 6.5 | 25 |
| 9 | 40.5 | 7 | 25.5 |
| 9.5 | 41 | 7.5 | 26 |
| 10 | 42 | 8 | 26.5 |
| 10.5 | 42.5 | 8.5 | 27 |
| 11 | 43 | 9 | 27.5 |
| 12 | 44.5 | 10 | 28.5 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena