RockShox ZEB Ultimate B1 27.5" Boost vilica, offset 44 mm, crvena
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox ZEB Ultimate B1 27.5" Boost vilica
Vilica RockShox ZEB stvorena je za najekstremniji teren – strme, dvostruke crne spustove i freeride staze. Potpuno nova zračna opruga LinearXL pruža ovjes sličan spiralnoj opruzi – osjetljiv na početku hoda, s potporom u srednjem dijelu i podrškom Adjustable Bottom Out (ABO) za sigurnu kontrolu u završnoj fazi hoda. To osigurava dosljedan i predvidljiv osjećaj vožnje. Tehnologija ButterWagonTech, ekskluzivno za vilice Ultimate, jamči neprekidan dotok ulja u čahure, čime učinkovito smanjuje trenje i održava gladak rad tijekom cijelog servisnog intervala. Intuitivne upravljačke tipke za kompresiju velike i male brzine (HSC/LSC) na amortizeru Charger 3.2 s tehnologijom ButterCups omogućuju brzo i razumljivo podešavanje. ZEB pruža vozačima stabilnost i sigurnost potrebnu za precizan odabir i održavanje traga, bez obzira na zahtjevnost terena.|
Zračna opruga LinearXL s podesivim graničnikom (ABO)
|
|
Tehnologija ButterWagonTech za optimalno podmazivanje i smanjenje trenja
|
|
Prigušivač Charger 3.2 RC2 za gladak i tih rad
|
|
Tehnologija ButterCups za apsorpciju visokofrekventnih vibracija i smanjenje umora ruku
|
|
Intuitivno podešavanje kompresije velike i male brzine (HSC/LSC) i povrata
|
|
Integrirani nosač za kratki blatobran (blatobran se prodaje zasebno)
|
|
Brtve strugača SKF za dugi vijek trajanja i uglađeniji rad
|
|
Ulje Maxima 920 za minimalizaciju trenja
|
|
Odobreno za upotrebu na e-biciklima
|
| Boja | crna |
| Vrsta osi | fiksna „boost” |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Veličina kotača | 27.5" |
| Pomak | 44 mm |
| Sustav ovjesa | zračna opruga LinearXL |
| Promjer unutarnjih nogu | 38 mm |
| Kontrola | HSC/LSC i povrat |
| Mogućnost podešavanja | kompresija velike i male brzine, povrat, podesivi ABO Bottom Out |
| Prikladno za e-bicikl | Da |
| Težina | 2 550 g |
| ID porizvoda | 395693 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena