RockShox Lyrik Select E1 29" amortizirana vilica, offset 44 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox Lyrik Select E1 29" vilica s oprugom
Vilica Lyrik dizajnirana je za bilo koju stazu i bilo kada, kombinirajući malu težinu tamo gdje je to važno, s beskompromisnim performansama pri spustovima. Potpuno nova zračna opruga LinearXL pruža osjećaj vožnje sličan vilici s oprugom – osjetljiva na početku hoda, potporna u srednjem dijelu i s čvrstim sustavom zaustavljanja za pouzdanu kontrolu na kraju hoda. To osigurava dosljednu i predvidljivu vožnju. Prigušivač Delta RC s intuitivnim podešavanjem kompresije omogućuje brzo i jednostavno podešavanje. Vilica je svestrana i pouzdana, održava stabilnost i preciznost, a ne opterećuje vas ni tijekom cjelodnevnih vožnji. Praktična je, sposobna i uvijek spremna za sljedeću avanturu.|
Nova zračna opruga LinearXL za dosljedan i predvidljiv osjećaj vožnje s čvrstim sustavom graničnika za kontrolu na kraju hoda
|
|
Novi prigušivač Delta RC s jednostavno podesivom kompresijom i neovisnim povratom, s intuitivnim upravljanjem i tihim radom
|
|
SKF brtve niskog trenja za dugotrajne performanse vilice i uglađeniju vožnju
|
|
Mazivo Maxima 920 blended 15w smanjuje ukupno trenje vilice
|
|
Novi integrirani nosač blatobrana
|
| Boja | crna |
| Hod vilice | 150 mm, 160 mm, 170 mm |
| Vrsta osi | fiksna „boost” |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Veličina kotača | 29" |
| Pomak | 44 mm |
| Promjer unutarnjih nogu | 35 mm |
| Težina | 2 250 g |
| Sustav ovjesa | Linear XL air |
| Prigušenje | Delta RC |
| Dimenzije osovine | 15x110 mm |
| Prikladno za e-bicikl | Da |
| Maks. širina gume | 70 mm |
| Min./maks. veličina kočionog diska | 180/220 mm |
| Podešavanje prigušenja | vanjski Rebound, kompresija male brzine |
| ID porizvoda | 395669 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena